A+ R A-

Integracja sklepów internetowych

Proponujemy integrację istniejących sklepów internetowych z programami magazynowymi. To propozycja zarówno dla firm posiądających już sklep internetowy i chcących go połączyć z programem magazynowym, jak również dla firm stojących przed wyborem platformy do prowadzenia sprzedaży internetowej.

Zalety integracji sklepu z programem magazynowym

Głównym celem integracji systemów jest ich połączenie i automatyzacja wymiany danych pomiędzy nimi.

Integracja umożliwia:

  • zapisywanie zamówień od klientów w programie magazynowym
  • dodawanie klientów do kartotek
  • aktualizowanie statusów zamówień
  • aktualizowanie stanów magazynowych (dostępności) produktów w sklepie
  • aktualizowanie cen produktów
  • dodawanie nowych produktów do programu magazynowego (lub do sklepu)
  • i inne...

Integracja eliminuje przepisywanie danych pomiędzy systemami, oszczędza czas pracowników oraz eliminuje błędy i pomyłki. Wszelkie operacje są wykonywane automatycznie, bez potrzeby zaangażowania pracownika.

połącz sklep internetowy PrestaShop z Subiektem GT Subiektem Nexo

FirmesLink: PrestaShop - Subiekt GT to dedykowane rozwiązanie do zintegrowania sklepu internetowego na platformie PrestaShop z programem magazynowym.

Program obsługuje sklepy w wersjach 1.3.x, 1.4.x, 1.5.x i 1.6.x oraz wspiera tryb multistore w wersjach 1.5 i 1.6 (możliwość uruchamiania wielu sklepów w ramach jednej instalacji).

Program umozliwia importowanie zamówień i danych klientów ze sklepu internetowego do Subiekta GT, dodawanie nowych produktów do sklepu lub Subiekta oraz aktualizowanie stanów magazynowych, cen produktów oraz statusów zamówień.

Czytaj więcej...

zintegrowane z programami magazynowymi (Subiekt GT, Subiekt nexo Comarch Optima)

Oferujemy sklepy internetowe oraz systemy B2B (sklepy hurtowe) w pełni zintegrowane z programami magazynowymi. W odróżnieniu od większosci tego typu systemów na rynku nasze rozwiązania są od samego początu projektowane i tworzone z myślą o ich połączeniu z używanymi w firmach programami. Zapewnia to bardzo szeroki zakres danych oraz dopasowanie systemów internetowych do specyfiki posiadanego w firmie oprogramowania.

Czytaj więcej...

połącz sklep internetowy PrestaShop z Optimą

FirmesLink: PrestaShop - Comarch OPTIMA to dedykowane rozwiązanie do zintegrowania sklepu internetowego na platformie PrestaShop z programem magazynowym.

Program obsługuje sklepy w wersjach 1.3.x, 1.4.x, 1.5.x i 1.6.x oraz wspiera tryb multistore w wersjach 1.5 i 1.6 (możliwość uruchamiania wielu sklepów w ramach jednej instalacji).

Program umożliwia importowanie zamówień i danych klientów ze sklepu internetowego do Optimy, dodawanie nowych produktów do sklepu lub Optimy oraz aktualizowanie stanów magazynowych, cen produktów oraz statusów zamówień.

Czytaj więcej...

Panel klienta

Facebook   Panel Serwera Logowanie   Panel Poczty Logowanie   Domeny
Facebook   Panel   Poczta   Domeny

Szybki Kontakt

Telefon: 607 701 060

email: biuro@trzystrony.pl

OVH web community Bielsko-Biała

partner badge

smartsupport


recertification online