Sklepy internetowe

Pióro

Nasz sklep internetowy oferuje ponad 310 opcji, które zostały stworzone, aby pomagać włascicielom biznesów zwiększać ich sprzedaż.

 Więcej

Strony WWW

ZiemiaJeżeli prowadzisz własny biznes, posiadanie strony internetowej jest wymogiem! Twój biznes wymaga wsparcia i promocji w sieci.

Więcej

Sklep + program magazynowy

FarbaOferujemy integrację sklepów internetowych z popularnymi programami magazynowymi Subiekt GT, Comarch Optima. Dla nas to proste.

Więcej

A+ R A-

Konfiguracja skrzynki pocztowej w programach typu Microsoft Outlook? czy Thunderbird powinna przebiec w dużej mierze automatycznie. Jeśli napotkasz problemy z połączeniem z serwerem poczty przychodzącej (POP) bądź poczty wychodzącej (SMTP) lub IMAP skorzystaj z poniższych ustawień.

Login: PEŁEN adres e-mail (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Hasło: hasło które ustawiłeś przy tworzeniu skrzynki

Adres serwera POP: mail.trzystrony.pl

Adres serwera SMTP: mail.trzystrony.pl

Adres serwera IMAP: mail.trzystrony.pl

Port POP: 110

Port SMTP: 587

Port IMAP: 143

Serwer poczty wychodzącej wymaga autoryzacji loginem i hasłem. Dla powyższych ustawień proszę WYŁĄCZYĆ SSL / TLS / STARTTLS.

 

Ustawienie skrzynki w Thunderbird


Konfiguracja przedstawia ustawienie skrzynki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w programie Mozillia Thunderbird.

1. Wprowadzamy dane naszej skrzynki we wskazanych polach. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem "Kontynuuj".
thunderbird1

2. Po wykryciu ustawień wybieramy opcję ustawień zaawansowanych i wprowadzamy konfigurację ręcznie.
thunderbird2

3. Może wystąpić błąd związany z certyfikatem, wówczas dodajemy go do wyjątków przez przycisk "Potwierdź wyjątek bezpieczeństwa".
thunderbird3

4. Po potwierdzeniu nasza nowa skrzynka jest gotowa do działania.

 

Konfiguracja poczty ? iOS


1. Wejdź do domyślnego klienta poczty.
2. Wybierz jakie konto chcesz stworzyć > Inne.

ios

3. Teraz wpisz potrzebne dane ? nazwę, adres e-mail oraz hasło, które ustaliłeś wcześniej na serwerze i dotknij przycisku DALEJ.

ios1

4. Wybierz w jakim protokole chcesz obsługiwać pocztę > IMAP. Następnie uzupełnij nazwę hosta serwera poczty przychodzącej, użytkownika (adres e-mail) oraz hasło (to z serwera). Zjedź trochę w dół i wpisz serwer poczty wychodzącej SMTP. Wciśnij Dalej.

ios2

ios3

5. Dotknij przycisku Dalej, pojawi się na ekranie jeszcze wybór opcji dla Twojego konta, jeśli nie będziesz w ramach tego adresu mailowego używać notatek, to nie musisz nic więcej robić, wciśnij jeszcze raz Dalej. Twoja poczta jest gotowa.

ios4

ios6

 

Ustawienie skrzynki w Outlook


Konfiguracja przedstawia ustawienie skrzynki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w programie Outlook.

1. Uruchamiamy program i wybieramy opcję dodania nowego konta. Następnie wprowadzamy adres naszej skrzynki oraz hasło i wybieramy przycisk "Dalej".
outlook1

2. Przechodzimy do konfiguracji ręcznej i wprowadzamy ustawienia według wzoru.


outlook4

3. Wybieramy opcję "Więcej ustawień" i zaznaczamy opcję "Serwer wychodzący (SMTP) wymaga uwierzytelniania.


outlook2

4. Następnie w zakładce "Zaawansowane" możemy wybrać połączenie SSL wprowadzając wskazane porty. W przypadku chęci skorzystania z wersji niezaszyfrowanej wpisujemy porty dla IMAP 143, a dla SMTP 587.


outlook3

Założenie poczty na swojej domenie jest bardzo proste. Wystarczy przepisać określone dane i poczta jest gotowa do pracy, również w zastosowaniach mobilnych. Dlatego też w tym artykule szczególną uwagę zwróciliśmy na pocztę IMAP, dzięki której będziesz mógł korzystać z poczty elektronicznej na każdym z urządzeń, a pojemność Twojej skrzynki będzie zależała tylko od tego, jaką usługę hostingową wykupiłeś. No właśnie! Pamiętasz o dobrym hostingu. Jeśli Twój obecny, nie spełnia określonych wymagań, zerknij na nasze oferty promocyjne!

 

Ustawienia zaawansowane

Poniżej prezentujemy zaawansowane ustawienia połączenia z wykorzystaniem SSL / TLS / STARTTLS.

ProtokółPortZabezpieczenie
POP 110 STARTTLS
POP 995 SSL/TLS
IMAP 143 STARTTLS
IMAP 993 SSL/TLS
SMTP 587 STARTTLS
SMTP 465 SSL/TLS

Panel klienta

Facebook   Panel Serwera Logowanie   Panel Poczty Logowanie   Domeny
Facebook   Panel   Poczta   Domeny

Facebook

g

Szybki Kontakt

Telefon: 607 701 060

email: biuro@trzystrony.pl

OVH web community Bielsko-Biała

Polecam Fakturownia.pl - prosty program do fakturowania online

smartsupport


recertification online